R12P21503D
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
R12P21503D
JLCPCB Part #
C5715562
Package
SIP,19.6x9.8mm
Description
-3V、15V 10.8V~13.2V 2 2W 5.2kV 84% 93mA、185mA SIP,19.6x9.8mm Isolated Power Modules ROHS