REC5-053.3SRW/H4/A/CTRL/X2
MFR.Part #
REC5-053.3SRW/H4/A/CTRL/X2
JLCPCB Part #
C5722783
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 1A 3.3V 4.5V~9V 4kV 5W DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS