R12P15S/P/X2/R6.4
MFR.Part #
R12P15S/P/X2/R6.4
JLCPCB Part #
C5853870
Package
SIP,19.5x9.8mm
Description
1 10.8V~13.2V 15V 1W 6.4kV 66mA 83% SIP,19.5x9.8mm Isolated Power Modules ROHS