R24P209S/P/R6.4
Extended
MFR.Part #
R24P209S/P/R6.4
JLCPCB Part #
C6960604
Package
SIP,19.7x9.8mm
Description
1 21.6V~26.4V 222mA 2W 6.4kV 87% 9V SIP,19.7x9.8mm Isolated Power Modules ROHS