R12P15S/X2
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
R12P15S/X2
JLCPCB Part #
C7035816
Package
SIP,19.5x9.8mm
Description
1 10.8V~13.2V 15V 66mA 80% SIP,19.5x9.8mm DC-DC Power Modules ROHS