R12P12S/X2
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
R12P12S/X2
JLCPCB Part #
C6372903
Package
SIP,19.5x9.8mm
Description
1 10.8V~13.2V 12V 1W 6.4kV 75% 84mA Short Circuit Protection SIP,19.5x9.8mm Isolated Power Modules ROHS