R0.25S8-3.33.3/P
MFR.Part #
R0.25S8-3.33.3/P
JLCPCB Part #
C6372223
Package
SMD-8P,12.8x10.7mm
Description
1 1kV 250mW 3.3V 3V~3.6V 60%~70% 76mA SMD-8P,12.8x10.7mm Isolated Power Modules ROHS