R0.25S12-1512/P-R
Extended
MFR.Part #
R0.25S12-1512/P-R
JLCPCB Part #
C7333765
Package
SMD-10P,12.8x10.7mm
Description
1 12V 13.5V~16.5V 1kV 21mA 250mW 60%~70% SMD-10P,12.8x10.7mm Isolated Power Modules ROHS