R0.25S12-123.3
Mechanical Assembly
MFR.Part #
R0.25S12-123.3
Description
-40°C ~ 100°C 0.49" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm) 1 1 kV 10.8V 12-SMD module, 10 leads 13.2V 250 mW 3.3V 60 ~ 70% 76mA ITE (Commercial) Isolation module SCP Surface Mount - Power Module/Power Supply ROHS