R0.25D12-2405/HP-R
MFR.Part #
R0.25D12-2405/HP-R
JLCPCB Part #
C7035717
Package
SMD-10P,15.2x10.7mm
Description
2 21.6V~26.4V 250mW 25mA 3kV 5V 60%~70% SMD-10P,15.2x10.7mm Isolated Power Modules ROHS