REC10-4815SZ/H2/M
Mechanical Assembly
MFR.Part #
REC10-4815SZ/H2/M
JLCPCB Part #
C6758450
Package
DIP-24
Description
-40°C ~ 71°C 1 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm) 10 W 15V 18V 2 kV 24-DIP module 667mA 75V 86% Enable, Active High ITE (Commercial) Isolation module Remote on/off, OCP, SCP, UVLO Through Hole DIP-24 Power Module/Power Supply ROHS