R0.25D12-0505/P-R
MFR.Part #
R0.25D12-0505/P-R
JLCPCB Part #
C6371948
Package
SMD-10P,15.2x10.7mm
Description
1kV 2 250mW 25mA 4.5V~5.5V 5V 60%~70% SMD-10P,15.2x10.7mm Isolated Power Modules ROHS