R09P15S/P/X2/R6.4
Extended
MFR.Part #
R09P15S/P/X2/R6.4
JLCPCB Part #
C7036350
Package
SIP,19.5x9.8mm
Description
1 15V 1W 6.4kV 66mA 8.1V~9.9V 83% SIP,19.5x9.8mm Isolated Power Modules ROHS