REC3.5-1209DRW/R10/A/CTRL
Extended
MFR.Part #
REC3.5-1209DRW/R10/A/CTRL
JLCPCB Part #
C6379599
Package
DIP,32x20.3mm
Description
10kV 194mA 2 3.5W 81% 9V 9V~18V DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS