REC10-483.3SRWZ/H2/A/M/X2
MFR.Part #
REC10-483.3SRWZ/H2/A/M/X2
JLCPCB Part #
C5864629
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 10W 18V~75V 2A 2kV 3.3V 84% DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS