R09P15D/P
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
R09P15D/P
JLCPCB Part #
C6372508
Package
SIP,19.7x9.8mm
Description
15V 1W 2 33mA 6.4kV 8.1V~9.9V 80% Short Circuit Protection SIP,19.7x9.8mm Isolated Power Modules ROHS