RAC01-24SGB
Extended
MFR.Part #
RAC01-24SGB
JLCPCB Part #
C5856393
Package
DIP,33.7x22.2mm
Description
1 24V 85VAC~264VAC DIP,33.7x22.2mm AC-DC Power Modules ROHS