REC5-053.3SRW/H6/C
MFR.Part #
REC5-053.3SRW/H6/C
JLCPCB Part #
C7338492
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 1A 3.3V 4.5V~9V 5W 6kV DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS