R05P23.3S/X2/R6.4
Mechanical Assembly
MFR.Part #
R05P23.3S/X2/R6.4
Description
-40°C ~ 85°C 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm) 1 2 W 3.3V 4.5V 5.5V 6.4 kV 600mA 7-SIP Module, 4 Leads 78% ITE (commercial), medical Isolation module Through Hole - Power Module/Power Supply ROHS