R0.25D12-1212/P
MFR.Part #
R0.25D12-1212/P
JLCPCB Part #
C6959585
Package
SMD-10P,15.2x10.7mm
Description
10.4mA 10.8V~13.2V 12V 1kV 2 250mW 60%~70% SMD-10P,15.2x10.7mm Isolated Power Modules ROHS