REC3-123.3SRW/H2/A/CTRL/X2
Mechanical Assembly
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
REC3-123.3SRW/H2/A/CTRL/X2
Description
-40°C ~ 85°C 1 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm) 18V 2 kV 24-DIP module, 8 leads 3 W 3.3V 76% 900mA 9V Enable, Active Low ITE (Commercial) Isolation module Remote on/off, SCP Through Hole - Power Module/Power Supply ROHS