R05P12S/R8
Mechanical Assembly
MFR.Part #
R05P12S/R8
Description
-40°C ~ 85°C 0.77" Length x 0.39" Width x 0.49" Height (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm) 1 1 W 12V 4.5V 5.5V 7-SIP Module, 4 Leads 8 kV 82% 84mA ITE (commercial), medical Isolation module Through Hole - Power Module/Power Supply ROHS