RMK65R380SN
Extended
Manufacturer
Reactor-Micro
MFR.Part #
RMK65R380SN
JLCPCB Part #
C3029908
Package
VSON-4(8x8)
Description
-55℃~+150℃ 11A 19.2nC@10V 2pF 37pF 380mΩ@10V 4V 650V 852pF 90W N-Channel VSON-4(8x8) MOSFETs ROHS