RMA65R600BN
Extended
Manufacturer
Reactor-Micro
MFR.Part #
RMA65R600BN
JLCPCB Part #
C2988264
Package
TO-252-2
Description
1 N-channel 13.3nC@10V 4V 600mΩ@10V 63W 650V 7A N-Channel TO-252-2 MOSFETs ROHS