RV2-50V100MU-R
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
RV2-50V100MU-R
JLCPCB Part #
C399701
Package
SMD,D6.3xL5.3mm
Description
-40℃~+85℃ 10uF 17Ω@120Hz 44mA@120Hz 5.5mm 50V 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.3mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS