RSX501LAM20TR
MFR.Part #
RSX501LAM20TR
JLCPCB Part #
C253526
Package
SOD-128
Description
1 Independent 100A 20V 390mV@3A 500uA@20V 5A SOD-128 Schottky Diodes ROHS