CS1V470M-CRE54
Extended
Manufacturer
RS
MFR.Part #
CS1V470M-CRE54
JLCPCB Part #
C19184135
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 35V 47uF 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS