CK1H4R7M-CRC54
Extended
Manufacturer
RS
MFR.Part #
CK1H4R7M-CRC54
JLCPCB Part #
C19184145
Package
SMD,D4xL5.4mm
Description
-40℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 4.7uF 4mm 50V ±20% SMD,D4xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS