RVE1E471M1010
Extended
Manufacturer
ROQANG
MFR.Part #
RVE1E471M1010
JLCPCB Part #
C107397
Package
SMD,D10xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 10.2mm 10mm 2000hrs@105℃ 25V 300mΩ 470uF 610mA@120Hz ±20% SMD,D10xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS