RVT2A4R7M0605
Extended
Manufacturer
ROQANG
MFR.Part #
RVT2A4R7M0605
JLCPCB Part #
C90266
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 2000hrs@105℃ 23mA@120Hz 4.7uF 5.4mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS