VS85VLNVWMTR
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
VS85VLNVWMTR
JLCPCB Part #
C3714183
Package
SMD
Description
1.4A 137V 200W 85V 94V TVS SMD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS