LTR50UZPFLR300
MFR.Part #
LTR50UZPFLR300
JLCPCB Part #
C5789115
Package
1020
Description
-55℃~+155℃ 2W 300mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS