KTR25JZPF5R10
MFR.Part #
KTR25JZPF5R10
JLCPCB Part #
C2087958
Description
-55℃~+155℃ 333mW 5.1Ω 600V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS