VS12VBA1HST15R
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
VS12VBA1HST15R
JLCPCB Part #
C3711499
Package
SOD-962
Description
12.5V 12V 14V 1nA 5A@8/20us 70W 7pF TVS SOD-962 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS