UDZVTE-172.7B
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
UDZVTE-172.7B
JLCPCB Part #
C209555
Package
SOD-323FL
Description
1 Independent 100uA@1V 110Ω 2.69V~2.91V 2.7V 200mW SOD-323FL Zener Diodes ROHS