LTR100JZPF6R20
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
LTR100JZPF6R20
JLCPCB Part #
C6657906
Package
1225
Description
-55℃~+155℃ 3W 6.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS