UCR18EVHJSR015
MFR.Part #
UCR18EVHJSR015
JLCPCB Part #
C1711585
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+350ppm/℃ 15mΩ 500mW Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS