UCR10EVHFSR033
MFR.Part #
UCR10EVHFSR033
JLCPCB Part #
C6581881
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+250ppm/℃ 333mW 33mΩ Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS