KTR10EZPF2151
MFR.Part #
KTR10EZPF2151
JLCPCB Part #
C4316392
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.15kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS