TRR18EZPJ220
MFR.Part #
TRR18EZPJ220
JLCPCB Part #
C7365512
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS