ESR03EZPJ432
MFR.Part #
ESR03EZPJ432
JLCPCB Part #
C4236667
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.3kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS