TRR18EZPF2000
MFR.Part #
TRR18EZPF2000
JLCPCB Part #
C5966456
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS