TRR01MZPJ515
MFR.Part #
TRR01MZPJ515
JLCPCB Part #
C6289995
Description
-55℃~+155℃ 5.1MΩ 63mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS