TRR01MZPF82R5
MFR.Part #
TRR01MZPF82R5
JLCPCB Part #
C7402327
Description
-55℃~+155℃ 63mW 82.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS