TRR01MZPF2261
MFR.Part #
TRR01MZPF2261
JLCPCB Part #
C3957375
Description
-55℃~+155℃ 2.26kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS