TRR01MZPF1601
MFR.Part #
TRR01MZPF1601
JLCPCB Part #
C4058710
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS