TRR01MZPF1210
MFR.Part #
TRR01MZPF1210
JLCPCB Part #
C4026013
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS