ESR10EZPF2200
MFR.Part #
ESR10EZPF2200
JLCPCB Part #
C510100
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 400mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS