TFZVTR4.3B
MFR.Part #
TFZVTR4.3B
JLCPCB Part #
C570815
Package
SMD-2P
Description
1 Independent 4.17V~4.43V 4.3V 40Ω 500mW 5uA@1V SMD-2P Zener Diodes ROHS