TCOA1A106M8R
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
TCOA1A106M8R
Description
-55℃~+105℃ 10V 10uF 200mΩ@100kHz ±20% - Tantalum Capacitors ROHS